אודות

אודות דר׳ דפנה אברמוב​

דפנה אברמוב, נשואה ואם לשלושה, מנהלת משרד המטפל בתיקי רשלנות רפואית, תוך מתן דגש על מקרי רשלנות רפואית ברפואת שיניים. לדפנה למעלה מעשרים שנות עיסוק ברפואת שיניים ובמשפטים.
לאחר שחרורה מצה"ל התקבלה ללימודי רפואת שיניים בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית, בביה"ח הדסה עין כרם.
עם קבלת הרשיון טיפלה דפנה במתרפאים כרופאת שיניים במרפאה פרטית ובמערכת הציבורית, והתנדבה במרפאת יד-שרה בירושלים.
בשנת 2009 התקבלה ללימודי משפטים במחזור הראשון בביה"ס למשפטים שנפתח במכללת ספיר בנגב. את לימודי המשפטים השלימה בהצטיינות יתרה ובסיומם התמחתה במשרד עו"ד גדעון פנר.
הטיפול בתיקי רשלנות רפואת שיניים נעשה תוך שילוב הידע הרפואי בתחום רפואת השיניים, יחד עם המקצוענות בתחום המשפטי. שילוב זה מעניק יתרון יוצא דופן בניתוח המקרה, הבא לידי ביטוי בדרכי הטיפול ובאחוז ההצלחות הגבוה. הידע משני העולמות עומד לימין הלקוחות כך שהם יכולים להנות מהליך חכם, ברור ומקצועי.
במשרד מטופלות פניות של אנשים המתלוננים על טיפולי שיניים לקויים שקיבלו. הפניות מעובדות אישית על ידי דפנה, ולאחר איסוף החומר וגיבוש עמדה מוצג בפני הלקוח מצבו המשפטי וניתנת לו המלצה לגבי דרכי הפעולה הרצויות עבורו.
בתיקי רשלנות רפואית, לרבות בתחום רפואת השיניים, כרוכים לא אחת כאב פיזי, ולעתים קרובות גם משקעים רגשיים. מטופל, שנתן אמון ברופא המטפל, מוצא עצמו סובל מטיפול לקוי, ולא תמיד יכול להרשות לעצמו טיפול מתקן ראוי.
ד"ר אברמוב מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי ואמינות, ידע אקדמי ומעשי, זמינות ושקיפות במהלך ההליך המשפטי על מנת להשיג עבורם תוצאה שתאפשר להם לבצע טיפול מתקן איכותי.

תחומי התמחות

תביעה רופא שניים

רשלנות רפואית בטיפולי שיניים

תביעות רבות מוגשות בגין רשלנות בתחום רפואת השיניים. תחום בו למטופל אין שליטה על האבחון והוא אינו יכול להביט בתהליך המתרחש. ד"ר דפנה אברמוב, רופאת שיניים ועו"ד עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה, הקדישה את חייה לטיפול במקרים אלו. השילוב הייחודי בין ידע רפואי למקצוענות משפטית מקנה לה יתרון בולט ואחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

רשלנות רפואית

תיקי רשלנות רפואית מלווים לעיתים קרובות בכאב. הנטייה לסמוך על הרופאים והמטפלים בהם נתנו אמון, והפקדנו בידיהם את גופנו, היא ברורה ומובנת. לכן, כאשר ישנה פגיעה בעקבות רשלנות – אנו חווים כאב, לעיתים מעבר למישור הפיזי, הכרוך במשקעים רבים.

למה לקוחות רבים בחרו בעו"ד ד"ר דפנה אברמוב

ניסיון רפואי ומשפטי

ד"ר דפנה אברמוב היא רופאת שיניים בהכשרתה. סיימה את לימודי המשפטים בהצטיינות יתרה. הידע הרב משני העולמות משחק תפקיד משמעותי לטובת הלקוח בהליך המשפטי

20 שנות ניסיון

לדפנה למעלה מעשרים שנות עיסוק ברפואת שיניים ובמשפטים.

שכר-טרחה על בסיס הצלחה

נקבע כאחוזים מתוך סכום הזכייה בתיק. לרוב, מעבר להוצאות חוו"ד ואגרת פתיחת תיק בבית המשפט, אין צורך בתשלום מראש

96% הצלחה

אלפי לקוחות שמימשו את זכויותיהם, זכו לייצוג משפטי הוגן ולטיפול רפואי מקצועי ושיקום תקין.

שלח/י לנו הודעה

בדקו האם מגיע לכם פיצוי!

ענו על מספר שאלות
כדי לבדוק האם מגיע לכם פיצוי

דילוג לתוכן