כולנו הולכים מדי פעם לביקור אצל רופא השיניים, בתקווה בתדירות תכופה על מנת לשמור על בריאות השיניים שלנו. במסגרת ההתקדמות של הרפואה המודרנית, תחום רפואת השיניים אכן התקדם לא מעט ועזר לאנשים רבים לשמור על שיניים בריאות, אסתטיות ולחיות ללא כאבים והפרעות מיותרות. תפקידו של רופא השיניים שלנו הוא לסייע לנו לשמור על כלל חלל הפה, השיניים, החניכיים וכו', זאת באמצעות מניעת היווצרות של בעיות שונות כמו דלקות, לצד פתרון בעיות שקורות כמו כאבים וחורים בשיניים, צורך בעקירה ועוד. בנוסף רופא השיניים יכול לעזור לנו לדאוג שהשיניים שלנו יהיו אסתטיות ויפות למראה, באמצעות טיפולים שונים שלרוב מתרחשים בילדות, כולנו זוכרים את הגשר או התקן אחר שהיה לילדים שונים בבית הספר. גם האוכל המודרני דורש מאיתנו להשקיע בבריאות השיניים שלנו, שכן למרות שהאוכל נהיה יותר בריא, ישנם הרבה כימיקלים וחומרים שאינם טובים לשיניים שלנו, כמו למשל, משקאות ממותקים שאנו צורכים, וריבוי בצריכת פחמימות. לצערנו, לפעמים הרופא עושה טיפול שגוי ואף ישנם מקרים של רשלנות רופא שיניים בהם עשה נזק למטופל.

מהי רשלנות רופא שיניים?

כפי שאמרנו תפקידו של רופא השיניים שלנו לסייע לנו לדאוג לבריאות השן, אך כמו כל רופא אחר הוא בסוף בן אדם ויכול לעשות טעויות. לכן, ישנם מקרים של רשלנות רופא שיניים שלצערנו מתרחשים מדי פעם ויוצרים נזק פיזי או נפשי אצל המטופלים. כמובן שהטעות כנראה נעשתה בטעות ולא בזדון, אך אין זה אומר כי אין צורך לפצות את המטופל בגין הנזק שהתרחש. כאשר אנחנו יושבים על כיסא המטופל אצל רופא השיניים שלנו, חשוב לנו לקבל את היחס והטיפול הטובים ביותר, ולכן אם אתם מרגישים שנעשה לכם עוול, אל תהססו לפנות לאפיקים משפטיים.

האם אפשר לקבל פיצוי בגין אותה רשלנות?

במקרה של רשלנות רופא שיניים אפשר לתבוע אותו על מנת לקבל פיצויים. עורך דין המתמחה בדיני הנזיקין ובפרט ברשלנות רופאי שיניים, הוא האדם הנכון לפנות אליו על מנת לקבל את הפיצוי שמגיע לכם. עו"ד ד"ר דפנה אברמוב, מנהלת משרד המטפל בתיקי רשלנות רפואית, תוך מתן דגש על מקרי רשלנות רפואית ברפואת שיניים. ד"ר אברמוב בעלת מעל עשרים שנות עיסוק ברפואת שיניים ובמשפטים, ומשלבת את הידע הרב שצברה שני תחומים אלו במסגרת הטיפול האיכותי והמקצועי אשר מעניקה.

בדקו האם מגיע לכם פיצוי!

ענו על מספר שאלות
כדי לבדוק האם מגיע לכם פיצוי

דילוג לתוכן